צילום וידוא וסטילס לחתונה עם סיגנון מיחוד

wedding photography in Israel

צילום וידוא וסטילס לחתונה עם סיגנון מיחוד

תהנו מהפורפוליו שלנו וסיגנון מיוחד - קבלו מחיר בוואטסאפ

אנטון מיסלאבסקי

צלם חתונות ואירועים סטילס ווידאו

15
+418
10
+20000
שנים ניסיון
אירועים וחתונות
מדינות
אנשים צולמו

צלם חתונות ואירועים
עם ניסיון בינלאמי

מנוסה

ניסיון הוא חלק גדול של הבחירה אז ניסיון שלי הוא בן 15 שנה
מזמינים אותי לעבוד ולצלם בחו"ל
בשנה אחרונה הייתי ב-7 מדינות

צוות מדהים ומקצועי

בצוות שלנו רק צלמים מקצועים שבאותה רמה איתי

בונוסים ומתנות

תמונות ערוכות באותו יום או יום הבא. אתם יכולים לשלוח תמונות מקצועיות לכל משפחה וחברים שלא היו בחתונה כבר יום הבא

צילום הנקי ואמנוטי

לקחות אוהבים את הסיגנון טבעי ואמתי של צלמים בינלאומים

צילום וידאו לחתונה

קליפים מחתונות שצילמנו בארץ וגם בחו"ל. נא להסתכל על עבודות שלנו
Shutters Studio Israel

צילום חתונה במדבר

צילום אירוסין בונציה

חתונות קלאסיות ודתיות

חתונה קלאסית ודתית בתל אביב

צילום חתונה בירושלים

צילום חתונה ליד חדרה

צילום וידאו סטילס בבית שמש

צילום חתונה דתית

צילום וידאו סטילס בבית שמש

צילום חתונה דתית

תגובות
יעל רוסן
אנטון הוא הצלם שלנו באירועים ארצים בבית התפוצות.
אנטון צלם מקצועי, מוכשר, ואדם שנעים ביותר לעבוד איתו. היינו מרוצים מאד מהתמונות הטובות מהאירוע וממליצים בחום על העבודה שלו.
Anton is a great photographer and also a great guy. He has amazing energy. He was our wedding photographer and we couldn't be more happy about him and his team. Thank you!
Amazing bride 2019
אנטון היקר! תודה רבה על צילום החתונה שלנו בשבוע שעבר! התיעוד שאתה הצלחת להוציא משם גובר על כל דמיון! המקצועיות, הדיוק והמהירות שלך הסבו לנו אושר גדול - קיבלנו את כל התמונות ערוכות ובאיכות גבוהה תוך פחות משלושה ימים!
תודה רבה על האדיבות והיחס החם מתחילת האירוע ועד סופו!
ממליצים בחום לכל זוג שרוצה צילום איכותי מאד, מהיר ביותר ומסביר פנים :) !
חתן של העונה
תודה רבה מכל הלב על העבודה המקצועית. זכינו לחוויה מאוד חיובית מהצוות. הייתה לנו חתונה מופרדת וקיבלנו צוות ענק של 3 צלמים ו2 צלמות לסטילס ווידאו! קיבלנו תגובות חיוביות מכל האורחים לגבי הגישה של הצוות. אתם יצרתם אווירה משמחת. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות מהתמונות שצילמתם
תודה על זה שתיעדתם את הרגעים המאושרים בחיינו
חתן שלנו

תגובות

מוזיאן בית התפוצות
רזיאל
Ewa Biernacka
אלעד שרייבר
We had a great experience with my husband to had this photographer on our wedding in France! He is very friendly, he is always smiling which means that he has a good vibes. And his work is also amazing! Pictures are alive! When we received our photos from wedding we had an impression that they were taken for a GQ magazine! Such a GQ style it was!
Spanish bride
חתן של העונה
Helga Erken
Sahar Goelman
Thanks a lot very professional and talented and fun to work with would highly recommend to everyone.
 • כלה:

  למה אפשר לסמוך עליכם?

  אנטון:

  אנו מתמחה בצילום חתונה וצילום תמונות מקצועיות עבור חתונות יהודיות בישראל.

  כצוות צילום מקצועי, אנחנו מאמינים כי חשוב מאוד להעביר את האפקט של החתונה שלכם באופן מודרני וצבעוני, כשגם משתמשים בטכנולוגיות ומצלמות מקצועיות כדי לצלם תמונות וסרטים באיכות גבוהה ובסגנון רטרו ופילם.

  כצוות צילום מקצועי, אנחנו מבטיחים לך שנספק לך את החומרים המקצועיים הטובים ביותר לחתונה שלך. אנו עובדים עם מצלמות מקצועיות וצוות מוכשר שיספקו לך את המתחם הטוב ביותר לחתונה שלך.

  אנחנו מכירים היטב את המקומות הטובים ביותר לצילום בישראל ואנחנו ממליצים על מומחים נוספים כמו ספרים ואיש מסיבות, שיעזרו לך לתכנן את החתונה שלך עם הצוות המקצועי שלנו.

  בנוסף, אנחנו מציעים לחתונה שלך שירותי תמונות וסרטים נוספים כמו

 • כלה:
  איך לבחור צלם לחתונה
  אנטון:

  בחירת צלם לחתונה היא החלטה חשובה ומאתגרת, שכן התמונות והסרטים מהחתונה הם הזכרונות העמוקים והקבועים של היום הזה. למטרה זו, כדאי להתייעץ ולקחת בחשבון מספר דברים:

  1. סגנון: חשוב לבחור צלם עם סגנון שתואם את הטעם והדרישות האסתטיות שלכם. ראו תיצוג של תמונות וסרטים של הצלם כדי להבין את סגנונו ולראות אם זה מתאים לכם.
  2. ניסיון ומיומנות: חשוב לבדוק את עבודות הצלם והניסיון שלו בתחום צילום חתונות. כדאי לבדוק תפקידו בחתונות אחרות ולראות את תוצאות העבודה שלו.
  3. קשר אישי: כדאי לקיים פגישה עם הצלם לפני החתונה כדי להכיר אותו ולבדוק את רמת השילוב בינכם. חשוב לוודא שיש לכם קשר אישי טוב ושתרגישו נוח עם הצלם במהלך היום.
  4. ציוד וטכנולוגיה: כדאי לבדוק את הציוד והטכנולוגיה של הצלם ולוודא שהם מתאימים לצילום בחתונה. עבודה עם מצלמות מקצועיות וצוות מוכשר יכול להבטיח את איכות התמונות וה
 • כלה:
  כמה עולה צילום חתונה
  אנטון:

  כצלם מקצועי בישראל, מחירי צילום חתונה משתנים בהתאם למספר גורמים כמו אורך החתונה, המיקום, סוג הצילום, מספר הצלמים, ורמת הניסיון של הצלם.

  בממוצע, חבילות צילום חתונה בישראל מתחילות בסביבות 4,500-5,000 ש"ח עבור כיסוי בסיסי עם צלם אחד. אולם, עבור חבילות מקיפות יותר עם צלמים נוספים, כיסוי וידאו, ושירותים נוספים כמו צילום מהאוויר באמצעות רחפן, המחיר יכול להיות מתחיל ב- 10,000 ש"ח ומעלה.

  חשוב לזכור שכאשר מדובר בחתונה, הצילום הוא אחד הזכויות החשובות ביותר של היום המיוחד שלכם וכדאי לבחור בצלם שיש לו ניסיון רב ותיק עם חתונות ובעל תיאום טוב עם הזוג כדי להבטיח תוצאות מצוינות.

 • כלה:
  למה שווה לצלם חתונה על י"ע של שתי צלמים
  אנטון:

  כצוות של שני צלמים, אנו מבטיחים לכם שכל הרגעים החשובים יותר יועברו בצורה הכי טובה. הפעם המרכזית בחתונה היא רגע מיוחד, ואנחנו מבינים כמה חשוב לכם להשאיר לכם זכרונות מושלמים. כשיש לכם שני צלמים, תוכלו להיות בטוחים שכל הרגעים המיוחדים של החתונה יוצגו בצורה מלאה ומקצועית. בנוסף, זה גם מאפשר לנו להיות יצירתיים יותר ולצלם את האירוע בצורה מעניינת ומגוונת יותר. לא פעם זוהי יתרון מכיוון שאנחנו יכולים להתמקד בצילום נישואים בכללי וכך לא לפספס שום רגע. אנחנו עושים כל מה שביכולתנו כדי לספק לכם את הטוב ביותר ולוודא שאתם מקבלים תמונות חתונה מקצועיות ומרגשות במיוחד.